O programu Compenso

Co je Compenso

Compenso je klub, který nejen propojuje zákaznické programy jednotlivých partnerů, ale klade si za cíl přinést zcela nový prostor pro využití jak na straně zákazníků, tak na straně partnerů. Propojením a sjednocením principů jednotlivých zákaznických programů tak vytváří zcela transaprentní, srozumitelný a hodnotný věrnostní systém se širokými možnostmi využití.

Členem programu Compenso se stanete jakmile si aktivujete zákaznickou kartu programu Compenso, kterou získáte při nákupu u vybraných partnerů. Zda se jedná o partnerskou kartu zapojenou do klubu Compenso, poznáte podle loga Compenso na této kartě, nebo Vám to sdělí obsluha.

Členstvím v programu Compenso například získáváte s jedinou zákaznickou kartou jednotné bonusy v celé síti, a to ve formě kreditu na váš bonusový účet. Zapomeňte na body či razítka. Jde skutečně o kredit, kterým můžete platit za zboží a služby opět v celé síti zapojených partnerů.

Získávání bonusů

funkce zákaznické karty

Jako zákazník zapojený do programu Compenso získáváte z každého nákupu u partnera odměnu za Váš nákup ve formě kreditu, který je připsán na Váš zákaznický účet v Compenso. Bonus je vypočítán jako procento z Vaší celkové útraty u partnera.

 • Při nákupu u partnera předložte svoji zákaznickou kartu Compenso a procento z celkové hodnoty nákupu, které daný partner poskytuje jako poděkování za Váš nákup, Vám bude připsáno na váš zákaznický účet jako Váš kredit
 • Kredit je připsán na Váš zákaznický účet okamžitě, máte jej ihned k dispozici.
 • Pokud nemáte s sebou Vaši kartu, obsluha Vás požádá o zadání Vašeho telefonního čísla, ze kterého byla karta aktivovaná.

Placení kreditem

funkce platební karty

Kredit na Vašem zákaznickém účtu představuje peněžní prostředky, které můžete využít na nákupy zboží čí služeb u všech zapojených partnerů. Vždy tedy víte, co si za získané bonusy můžete pořídit.

 • Při placení u partnera oznamte obsluze, že chcete zaplatit z kreditu na Vašem zákaznickém účtu Compenso.
 • Předložte svoji zákaznickou kartu Compenso. Pokud ji s sebou nemáte, obsluha Vás požádá o zadání telefonního čísla, ze kterého byla karta aktivována.
 • Budete vyzvání k zadání svého PIN, které slouží k ochraně Vašeho zákaznického účtu. Bez tohoto PINu nelze z Vašeho účtu platit, aby nedošlo ke zneužití Vašeho kreditu.
 • Částka, kterou jste se rozhodli využít ze svého zákaznického účtu bude z Vašeho účtu odečtena a použita na úhradu zboží či služeb. Získáte také nový bonus z celkové hodnoty Vašeho nákupu.

Kredit jako dárek

funkce dárkové karty

Karty Compenso lze využít také jako hodnotný dárek, který obdarované osobě přinese více, než jste jí ve skutečnosti věnovali.

 • Požádejte obsluhu u obchodníka, který distribuuje svoje karty zapojené do Compenso o dárkovou kartu. Na tuto kartu Vám obsluha vloží jakýkoliv kredit, který chcete někomu věnovat.
 • Jakmile obdarované osoba od Vás dostane dárkovou kartu, stačí aby si ji aktivovala a Vámi vložený kredit bude ihned k dispozici k placení.
 • Navíc, při placení touto kartou získává obdarovaná osoba od obchodníka bonus ve formě dodatečného kreditu.
 • Kartu lze následně dále používat v celé síti Compenso pro získávání a využívání bonusů u všech partnerů.

Permanentka

funkce elektronické peněženky

Vaši kartu můžete využít jako permanentku například do fitness klubu a z placení jednotlivých vstupů získávat bonusy. K placení za vstup můžete využít kredit získaný z bonusů v celé síti, nebo si pohodlně u vybraných partnerů dobijete kredit.
 • Předložte svoji kartu při vstupu do sportovního či jiného areálu zapojeného do programu Compenso a využijte Váš kredit na zaplacení vstupu.
 • Z vašeho kreditu bude odečtena příslušná cena za vstup a další služby, zároveň však získáte bonus z z této platby ve formě nového kreditu na Váš zákaznický účet.
 • Můžete si také pohodlně nabít kredit tak, že požádáte obsluhu, aby Vám vložila libovolnou, Vámi zvolenou částku, na Váš zákaznický účet. V případě nabíjení nezískáváte bonus, ten získáváte až při využití na jednotlivé vstupy.